Games-Portal


Bun venit pe Colorful Life, Guest !
Pentru a beneficia de toate serviciile forumului va recomandam sa va Inregistrati si/sau sa va Conectati !
Recomandam browser-ele:

Adaugare unei categorii de promovare a forumului FirefoxAdaugare unei categorii de promovare a forumului OperaAdaugare unei categorii de promovare a forumului ChromeAdaugare unei categorii de promovare a forumului Safari
Games-Portal


Bun venit pe Colorful Life, Guest !
Pentru a beneficia de toate serviciile forumului va recomandam sa va Inregistrati si/sau sa va Conectati !
Recomandam browser-ele:

Adaugare unei categorii de promovare a forumului FirefoxAdaugare unei categorii de promovare a forumului OperaAdaugare unei categorii de promovare a forumului ChromeAdaugare unei categorii de promovare a forumului Safari
HomeHome  PortalPortal  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  


 





Adaugare unei categorii de promovare a forumului

Vizitato

Anonymous
Rang: Guest


Adaugare unei categorii de promovare a forumului Empty


Adaugare unei categorii de promovare a forumului Empty
PostSubject: Adaugare unei categorii de promovare a forumului Adaugare unei categorii de promovare a forumului EmptyThu Jun 16, 2011 1:46 am

Salutare tuturor si bine v-am regasit , as dori si eu sa fac o mica propunere.
Ce parere aveti daca am adauga o categorii in care mebri sa-si promoveze forumul , asta cred ca ar mai aduce si mebri pe forum.












PlayOn

PlayOn
Rang: Administrator

Warn Warn : Fara warn
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 778
Reputaţie Reputaţie : 6
Data de inscriere Data de inscriere : 2011-03-07
Credite Credite : 52572

Adaugare unei categorii de promovare a forumului Empty


Adaugare unei categorii de promovare a forumului Empty
PostSubject: Re: Adaugare unei categorii de promovare a forumului Adaugare unei categorii de promovare a forumului EmptyThu Jun 16, 2011 9:10 am

Am adaugat sectiunea de Promovare, Analizare si Retea Sociala !












Vizitato

Anonymous
Rang: Guest


Adaugare unei categorii de promovare a forumului Empty


Adaugare unei categorii de promovare a forumului Empty
PostSubject: Re: Adaugare unei categorii de promovare a forumului Adaugare unei categorii de promovare a forumului EmptyThu Jun 16, 2011 9:18 am

Ok , am observat, ma bucur ca ideia mea a fost o initiativa buna.












George130

George130
Rang: Membru-Activ

Warn Warn : Fara warn
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 471
Reputaţie Reputaţie : 29
Data de inscriere Data de inscriere : 2011-05-07
Credite Credite : 48779

Adaugare unei categorii de promovare a forumului Empty


Adaugare unei categorii de promovare a forumului Empty
PostSubject: Re: Adaugare unei categorii de promovare a forumului Adaugare unei categorii de promovare a forumului EmptyThu Jun 16, 2011 9:35 am

Întrucât problema este rezolvată.

Topic Închis!












Sponsored content


Rang:


Adaugare unei categorii de promovare a forumului Empty


Adaugare unei categorii de promovare a forumului Empty
PostSubject: Re: Adaugare unei categorii de promovare a forumului Adaugare unei categorii de promovare a forumului Empty



















Forum create on Forumotion | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Forumotion.com