Games-Portal


Bun venit pe Colorful Life, Guest !
Pentru a beneficia de toate serviciile forumului va recomandam sa va Inregistrati si/sau sa va Conectati !
Recomandam browser-ele:

Ce parere aveti de medicina din Romania? FirefoxCe parere aveti de medicina din Romania? OperaCe parere aveti de medicina din Romania? ChromeCe parere aveti de medicina din Romania? Safari
Games-Portal


Bun venit pe Colorful Life, Guest !
Pentru a beneficia de toate serviciile forumului va recomandam sa va Inregistrati si/sau sa va Conectati !
Recomandam browser-ele:

Ce parere aveti de medicina din Romania? FirefoxCe parere aveti de medicina din Romania? OperaCe parere aveti de medicina din Romania? ChromeCe parere aveti de medicina din Romania? Safari
HomeHome  PortalPortal  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  


 





Ce parere aveti de medicina din Romania?

PlayOn

PlayOn
Rang: Administrator

Warn Warn : Fara warn
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 778
Reputaţie Reputaţie : 6
Data de inscriere Data de inscriere : 2011-03-07
Credite Credite : 52622

Ce parere aveti de medicina din Romania? Empty


Ce parere aveti de medicina din Romania? Empty
PostSubject: Ce parere aveti de medicina din Romania? Ce parere aveti de medicina din Romania? EmptySat Jun 18, 2011 1:07 am

Ce parere aveti de medicina din Romania?












George130

George130
Rang: Membru-Activ

Warn Warn : Fara warn
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 471
Reputaţie Reputaţie : 29
Data de inscriere Data de inscriere : 2011-05-07
Credite Credite : 48829

Ce parere aveti de medicina din Romania? Empty


Ce parere aveti de medicina din Romania? Empty
PostSubject: Re: Ce parere aveti de medicina din Romania? Ce parere aveti de medicina din Romania? EmptySat Jun 18, 2011 2:33 am

Eu sunt 50/50. Deci sunt spitae forte bune cu medici foarte buni in romania dar sunt si spitare in care mai rau te inbolnavesti decat sa iti rezolvi problemele de sanatate.












Dystroy

Dystroy
Rang: Membru-Activ

Warn Warn : Fara warn
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 151
Reputaţie Reputaţie : 0
Data de inscriere Data de inscriere : 2011-06-26
Credite Credite : 47252

Ce parere aveti de medicina din Romania? Empty


Ce parere aveti de medicina din Romania? Empty
PostSubject: Re: Ce parere aveti de medicina din Romania? Ce parere aveti de medicina din Romania? EmptySun Jun 26, 2011 8:15 am

Asi minti daca zic,ca in romania nu sutn spitale bune.Problema este ca nu prea sunt medici.Mai bine te duci in strainate stiind ca mai traiesti,sau te poti duce la noi stiind ca mori Wink












Sponsored content


Rang:


Ce parere aveti de medicina din Romania? Empty


Ce parere aveti de medicina din Romania? Empty
PostSubject: Re: Ce parere aveti de medicina din Romania? Ce parere aveti de medicina din Romania? Empty



















Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Forumotion.com