Games-Portal


Bun venit pe Colorful Life, Guest !
Pentru a beneficia de toate serviciile forumului va recomandam sa va Inregistrati si/sau sa va Conectati !
Recomandam browser-ele:

Din: Banner gratuit pentru 3 zile, doar pentru membri noi in FirefoxDin: Banner gratuit pentru 3 zile, doar pentru membri noi in OperaDin: Banner gratuit pentru 3 zile, doar pentru membri noi in ChromeDin: Banner gratuit pentru 3 zile, doar pentru membri noi in Safari
Games-Portal


Bun venit pe Colorful Life, Guest !
Pentru a beneficia de toate serviciile forumului va recomandam sa va Inregistrati si/sau sa va Conectati !
Recomandam browser-ele:

Din: Banner gratuit pentru 3 zile, doar pentru membri noi in FirefoxDin: Banner gratuit pentru 3 zile, doar pentru membri noi in OperaDin: Banner gratuit pentru 3 zile, doar pentru membri noi in ChromeDin: Banner gratuit pentru 3 zile, doar pentru membri noi in Safari
HomeHome  PortalPortal  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  


 





Din: Banner gratuit pentru 3 zile, doar pentru membri noi in

Wawy

Wawy
Rang: Membru

Warn Warn : Exclus
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 12
Reputaţie Reputaţie : 0
Data de inscriere Data de inscriere : 2011-06-24
Credite Credite : 47143

Din: Banner gratuit pentru 3 zile, doar pentru membri noi in Empty


Din: Banner gratuit pentru 3 zile, doar pentru membri noi in Empty
PostSubject: Re: Din: Banner gratuit pentru 3 zile, doar pentru membri noi in Din: Banner gratuit pentru 3 zile, doar pentru membri noi in EmptyFri Jun 24, 2011 8:00 am

Ce am plagiat ?












PlayOn

PlayOn
Rang: Administrator

Warn Warn : Fara warn
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 778
Reputaţie Reputaţie : 6
Data de inscriere Data de inscriere : 2011-03-07
Credite Credite : 52672

Din: Banner gratuit pentru 3 zile, doar pentru membri noi in Empty


Din: Banner gratuit pentru 3 zile, doar pentru membri noi in Empty
PostSubject: Din: Banner gratuit pentru 3 zile, doar pentru membri noi in Din: Banner gratuit pentru 3 zile, doar pentru membri noi in EmptyFri Jun 24, 2011 8:34 am

HyperBlue drop down menu, fara acordul nostru !
Numele altui forum.
Footer-ul temei mele sters.."Created by YoNuT .. Designed by YoNuT" ?
Stii ca urmeaza sa iti dau ban nu?


















Create a forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Forumotion.com