Games-Portal


Bun venit pe Colorful Life, Guest !
Pentru a beneficia de toate serviciile forumului va recomandam sa va Inregistrati si/sau sa va Conectati !
Recomandam browser-ele:

Stiati ca insectele ... FirefoxStiati ca insectele ... OperaStiati ca insectele ... ChromeStiati ca insectele ... Safari
Games-Portal


Bun venit pe Colorful Life, Guest !
Pentru a beneficia de toate serviciile forumului va recomandam sa va Inregistrati si/sau sa va Conectati !
Recomandam browser-ele:

Stiati ca insectele ... FirefoxStiati ca insectele ... OperaStiati ca insectele ... ChromeStiati ca insectele ... Safari
HomeHome  PortalPortal  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  


 





Stiati ca insectele ...

Dystroy

Dystroy
Rang: Membru-Activ

Warn Warn : Fara warn
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 151
Reputaţie Reputaţie : 0
Data de inscriere Data de inscriere : 2011-06-26
Credite Credite : 47222

Stiati ca insectele ... Empty


Stiati ca insectele ... Empty
PostSubject: Stiati ca insectele ... Stiati ca insectele ... EmptyMon Jun 27, 2011 6:57 am

Insecte

1. Probabilitatea de a muri lovit de dopul unei sticle de sampanii este mai mare decat aceea de a muri muscat de un paianjen.

2. Fiintele care nu dorm niciodata sunt furnicile.

3. In lume sunt 20.000 de specii de albine.

4. Daca o lacusta poate sari de 20 de ori lungimea corpului ei, un purice poate sari de 350 de ori marimea propriului corp. Daca am pastra proportiile omul ar trebui sa sara un stadion de fotbal.
sursa:games hit












George130

George130
Rang: Membru-Activ

Warn Warn : Fara warn
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 471
Reputaţie Reputaţie : 29
Data de inscriere Data de inscriere : 2011-05-07
Credite Credite : 48799

Stiati ca insectele ... Empty


Stiati ca insectele ... Empty
PostSubject: Re: Stiati ca insectele ... Stiati ca insectele ... EmptyMon Jun 27, 2011 7:23 am

Foarte interesant!
Ma bucur ca ai pus sursa.


















Create a forum on Forumotion | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Forumotion.com