Games-Portal


Bun venit pe Colorful Life, Guest !
Pentru a beneficia de toate serviciile forumului va recomandam sa va Inregistrati si/sau sa va Conectati !
Recomandam browser-ele:

Cum se roaga counteristii! FirefoxCum se roaga counteristii! OperaCum se roaga counteristii! ChromeCum se roaga counteristii! Safari
Games-Portal


Bun venit pe Colorful Life, Guest !
Pentru a beneficia de toate serviciile forumului va recomandam sa va Inregistrati si/sau sa va Conectati !
Recomandam browser-ele:

Cum se roaga counteristii! FirefoxCum se roaga counteristii! OperaCum se roaga counteristii! ChromeCum se roaga counteristii! Safari
HomeHome  PortalPortal  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  


 





Cum se roaga counteristii!

PlayOn

PlayOn
Rang: Administrator

Warn Warn : Fara warn
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 778
Reputaţie Reputaţie : 6
Data de inscriere Data de inscriere : 2011-03-07
Credite Credite : 52612

Cum se roaga counteristii! Empty


Cum se roaga counteristii! Empty
PostSubject: Cum se roaga counteristii! Cum se roaga counteristii! EmptySun Jul 03, 2011 7:07 am

Cum Se Roaga Counteriisti
Tatal nostru Counter Strike - Adminul nostru care esti pe server Sfinteasca-se Awp-ul tau Da-r-ar head Deagle-ul tau Ferite-ar Dumnezeu de flash Precum pe dust asa si pe inferno. Kalash-ul meu cel de toate rundele Da-mi-l mie astazi Si ne iarta noua rushurile noastre Precum la CT asa si la Tero. Si nu ne duce pe noi in banlist si in destroy Ci ne izbaveste de aim,wall si Ogc. In numele Ownerului ,Co-Ownerului si al sfantului /top15 Too cool..












A13xXx

A13xXx
Rang: Membru-Activ

Warn Warn : Fara warn
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 149
Reputaţie Reputaţie : -1
Data de inscriere Data de inscriere : 2011-06-20
Credite Credite : 47223

Cum se roaga counteristii! Empty


Cum se roaga counteristii! Empty
PostSubject: Re: Cum se roaga counteristii! Cum se roaga counteristii! EmptyMon Jul 04, 2011 12:44 am

Ce tare Smile)
Bravo..


















Make a forum | Computers and Internet | Internet | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Forumotion.com