Games-Portal


Bun venit pe Colorful Life, Guest !
Pentru a beneficia de toate serviciile forumului va recomandam sa va Inregistrati si/sau sa va Conectati !
Recomandam browser-ele:

De ce imi apare scrisul ingorjat la statistici? FirefoxDe ce imi apare scrisul ingorjat la statistici? OperaDe ce imi apare scrisul ingorjat la statistici? ChromeDe ce imi apare scrisul ingorjat la statistici? Safari
Games-Portal


Bun venit pe Colorful Life, Guest !
Pentru a beneficia de toate serviciile forumului va recomandam sa va Inregistrati si/sau sa va Conectati !
Recomandam browser-ele:

De ce imi apare scrisul ingorjat la statistici? FirefoxDe ce imi apare scrisul ingorjat la statistici? OperaDe ce imi apare scrisul ingorjat la statistici? ChromeDe ce imi apare scrisul ingorjat la statistici? Safari
HomeHome  PortalPortal  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  


 





De ce imi apare scrisul ingorjat la statistici?

eL-Rey

eL-Rey
Rang: Membru

Warn Warn : Fara warn
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 3
Reputaţie Reputaţie : 0
Data de inscriere Data de inscriere : 2011-07-18
Credite Credite : 46841

De ce imi apare scrisul ingorjat la statistici? Empty


De ce imi apare scrisul ingorjat la statistici? Empty
PostSubject: De ce imi apare scrisul ingorjat la statistici? De ce imi apare scrisul ingorjat la statistici? EmptySat Jul 23, 2011 10:13 am

salut am si eu o problema de ce imi apare asa scrisul la statistici si acolo la categoria ARhiva?

De ce imi apare scrisul ingorjat la statistici? 31801152

La categoria Arhiva am intrat la Categorii si forumuri si nu e setat scris cu bold !

subeiecte mesaje ultimele mesaje, de ce imi apare ingrosat ?


Practic apare cu BOLD dar de ce ?












A13xXx

A13xXx
Rang: Membru-Activ

Warn Warn : Fara warn
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 149
Reputaţie Reputaţie : -1
Data de inscriere Data de inscriere : 2011-06-20
Credite Credite : 47203

De ce imi apare scrisul ingorjat la statistici? Empty


De ce imi apare scrisul ingorjat la statistici? Empty
PostSubject: Re: De ce imi apare scrisul ingorjat la statistici? De ce imi apare scrisul ingorjat la statistici? EmptySun Jul 24, 2011 12:34 am

Aşa o fi de la temă...


















Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Forumotion.com